Huawei’nin Yeni Akıllı Telefonları Satışta

0
143

Huawei akıllı telefon devi durmadan ilerlemeye devam ediyor. Sunduğu akıllı telefonların dünya piyasasında büyük yer tuttuğu marka yeni ürünleri için satışa hazırlanıyor. Markanın ürettiği yeni akıllı cihaz olan Nova serisinin 28 Haziran tarihinde global satışa sunulması bekleniyor. Yeni akıllı telefonlarıyla kullandığı kendi işletim sisteminin dünya çapında ses getirmesi bekleniyor. İşte Nova serisine dair tüm detaylar…

Nova Serisi Bomba Gibi Geliyor

Huawei yeni akıllı telefonu olan Nova serisi Çin’de satışa sunuldu. Çin merkezli teknoloji devi yarın itibariyle tüm dünya genelinde bu akıllı telefon serisini satışa sunacak. Kullanıcıların yakından takip edip beklediği bu akıllı telefon serisinin özellikleri ise çok şaşırtıyor. Teknoloji devi kendisine uygulanan baskılara rağmen ilerleme göstermeye ve dünya pazarında yer tutmaya devam ediyor. Yapılan ambargoların yıkamadığı Huawei’nin Nova serisi için çok fazla talep görüleceği düşünülüyor. Çünkü kullanıcılar henüz telefon piyasaya sunulmadan evvel araştırmaya başlamıştı bile. Bu heyecanlı bekleyiş ise yarın sona eriyor. Artık akıllı telefonları satın alabileceğinizin haberi duyuruldu.

Nova Serisi Özellikleri

Huawei’nin ürettiği tüm akıllı telefonlar ses getiriyor. Bu yeni serinin özellikleri ise merakla bekleniyordu. Yeni Nova serisinin cihazları 5.6 inç boyutunda olacak. Aynı zamanda 2340×1080 çözünürlüğünde bir ekran taşıyacak. Selfie kamerası 32 MP olan telefonun dörtlü bir arka kamerası bulunuyor. Kamerasının bu kadar iyi çözünürlüğe sahip olması kullanıcıların ilgisini çeken en büyük özellik olarak öne çıkıyor. Bununla beraber 7nm teknolojisi ile üretilen ilk akıllı telefon özelliğine sahiptir. Yeni akıllı telefonlarda satış rekorları ön görülüyor. Kullanıcılar yarından itibaren akıllı telefonları satın almaya başlayabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here