İstanbul’da Bavul İçinde Kadın Cesedi Bulundu

0
19

İstanbul’da akıllara durgunluk veren olay. Maltepe’de lüks bir rezidansta bavul içerisinde kadın cesedi bulundu.

İstanbul Anadolu Yakası Maltepe ilçesinde bulunan rezidansta insanların kanını donduracak cinsten bir olay yaşandı. Bavul içine konmuş kadın cesedi çevredekileri şoka uğratırken emniyet güçleri durumu aydınlattı.

Olay, Maltepe Cevizli Mahallesi’nde bulunan ultra lüks rezidansta meydana geldi. Edinilen bilgilere göre evli ve iki çocuk babası Müteahhit Abdülselam G. (29), sevgilisi olduğu iddia edilen Didem Mengü’yü (30) önce kafasına sert bir cisimle vurarak öldürdü, daha sonra cesedi yok etmek için Didem’in cansız bedenini bir bavula koydu.

İki Gün Rezidansta Sakladı

Didem Mengü’yü hangi sebeple öldürdüğü henüz bilinmeyen Abdülselam G., sevgilisinin cansız bedenini iki gün boyunca rezidansta bekletti. Hem çevreye kokuların yayılması hem de zanlının yaşadığı psikolojik bunalım, Abdülselam G.’yi polis ekiplerine teslim olmaya itti. Gelen haberlere göre zanlı, polise kendisi giderek teslim oldu.

Soruşturma Devam Ediyor

Bu şoke edici olay karşısında emniyet güçleri harekete geçti. Abdülselam G.’nin kendi gelerek teslim olmasıyla birlikte polis geniş çaplı soruşturma başlattı. Zanlının emniyetteki sorgusu devam ederken cinayetin neden işlendiğiyle ilgili delil toplandığı aktarıldı. Ayrıca polis ekipleri cinayetin meydana geldiği rezidansa giderek evden kan ve doku örnekleri aldı.

Sebep Tehdit Olabilir

İddialara göre Didem Mengü, evli ve iki çocuk babası olan Abdülselam G.’yi karısına söylemekle tehdit etti. Bunun üzerine zanlının çıkan tartışmada Didem Mengü’nün kafasına sert bir cisimle vurdu ve ölümüne sebep oldu. Zanlının öldürme isteğiyle bu suçu işleyip işlemediği henüz bilinmiyor.

Polisin çok yönlü soruşturmasının ardından cinayet ile alakalı her türlü detayın öğrenileceği bleirtilmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here