Volkswagen I.D. 3 Yeni Fotoğrafları Sızdı

0
95

Volkswagen I.D. 3 ile ilgili bugüne kadar yapılan paylaşımlarda özellikle sızdırılan fotoğrafların çok yüksek oranda kamuflaja sahip olması, aracın tam olarak incelenmesini engelliyordu. Son paylaşılan fotoğraflarda özellikle kamuflajın neredeyse tamamen ortadan kaldırılmasıyla birlikte, özellikle 5 kapılı hatchback aracın genel özellikleri hakkında fikir sahibi olunabiliyor.

Aracın önceki fotoğraflarına kıyasla yeni fotoğrafları incelendiğinde özellikle son derece şık bir görünüme sahip olduğunu söylemek mümkün oluyor. Görüntüler sadece prototip olarak tanımlanmasının yanı sıra, elektrik kullanımı da dahil olmak üzere hiçbir detay henüz netleştirilmedi.

Yeni Fotoğraflarda Kamuflaj Oranı Daha Düşük

Tasarımı itibariyle sadece aileler tarafından değil, yalnız kişilerin de rahatlıkla ilgi gösterebileceği bir yapısı bulunuyor. Son dönemde sızdırılan tüm fotoğraflarda aracın dış kaplamasıyla ilgili net bilgilere erişilemiyor olmasına rağmen, güncel veriler incelendiğinde tüm detayları göz önünde bulundurulabiliyor. Elektrikli aracın teknik özellikleriyle ilgili ilerleyen zamanlarda açıklama yapılacağı için, an itibariyle batarya yapısı ve aracın kullanım durumuna dair herhangi bir detay bilinmiyor.

I.D. 3 Elektrikli Araç Fotoğrafları Sızdırıldı

Volkswagen tarafından üretimine kısa süre içerisinde başlanması beklenen I.D. 3 modeli için teknik özelliklerin gelecek aylarda netleşeceği öngörülüyor. Aracın boyutları, tavanının yüksekliği, genişliği göz önünde bulundurulduğunda gayet yeterli bir tasarıma sahip olduğunu söylemek mümkün oluyor.

Aracın ortalama yükseklik ve genişlik değerlerine sahip olmasıyla birlikte, aslında fotoğrafları çıktığı ilk günden bu yana aile aracı olarak tanımlanmaya başlanmıştı. Bu nedenle hem yakıttan tasarruf etmek hem de çok daha düşük bir masrafla çok daha uzun mesafe seyahat edebilmek için uygun yapıda bir araç yapısı bulunuyor. I.D. 3 modeli için Volkswagen tarafından herhangi bir doğrulama veya yalanlama yapılmaması nedeniyle bu sızma veriler sadece genel bir incelemenin yapılmasını sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here