Yeni Haftanın Ücretsiz Android Oyunları

0
90

Dünya genelinde, android oyunlar ile ilgili yeni çalışmalar sürdürülüyor. Android işletim sistemine sahip cihazlar için 9 adet oyun, yeni haftada ücretsiz olarak indirilebilecek şekilde Google Play’de yayınlandı.

Strick Cricket Live, Chess Finity, Gallery:Coloring Book Decor

Kriket oyununu bilmeyenler, çok eğlenceli olan bu oyunu oynayarak yüksek seviyelere ulaşmak isteyen oyuncular için müthiş bir uygulama oluşturuldu. Strick Cricket Live ile rakiplerinizle maçlar yapacak, en başarılı sporcu olmak için mücadele edeceksiniz.

Chess Finity, satranç oyununun özel efektlerle birlikte yeni nesil için çok daha dikkat çekici ve eğlenceli hale gelmesini sağlayan oyunların başında yer alıyor. Gallery: Coloring Book & Decor oyununda, sizin için en şık görünüme sahip olduğunu düşündüğünüz boyama kitabını mobil cihazınızda boyayabiliyorsunuz. Yetişkinler tarafından tercih edilen uygulamada pek çok renk seçeneğine yer veriliyor.

Guilt Battle Arena, Bird BnB, Cube Blast Saga

Çok sevimli görünümlere sahip olan karakterleri seçerek, oyunda belirlenen sadece bir adet mermiyle birlikte rakiplerinizi alt etme hedefiniz bulunuyor. Gerçekçiliği yüksek oyun oynamak isteyen herkes için Bird BnB uygulamasında özellikle kahvaltı dükkanı sahibi olmak isteyenlere dikkat çekici hedefler belirleniyor. Yeni yeni kuşlar bularak onları dükkanda bulundurmanız, bu süreçte her kuş için yer açabilmek amacıyla onları düzenli olarak besleyip para kazanmanız gerekiyor.

Evil Lands, Train Station 2, The Mighty Quest for Epic Loot

Evil Lands, heyecan dolu bir oyun oynamak isteyenler tarafından tercih edilen oyunlardan bir tanesidir. Özellikle seçilmiş korku efektleri ve yaratıkları bulunan oyun, karakterinizle oyunun sonuna kadar dövüşerek ve gelişerek gitmeniz için tasarlandı.

Büyüyünce tren istasyonu işletmecisi olma hayali bulunan çocukların hayalini gerçeğe dönüştürmelerini sağlayacak Train Station 2, her yönüyle detaylıca düşünülmüş bir oyundur. Onlarca farklı tren ve vagon modeli, kendilerine has ek gelir kaynakları ve ray hatlarıyla düzenli olarak istasyonunun kontrolünü yapmanız gerekiyor.

RPG türünde oyun oynamak isteyen herkes için özel olarak tasarlanan The Mighty Quest for Epic Loot, saatler boyunca çeşitli haritalarda savaşılarak para kazanılmasını sağlıyor. Hikaye modunda elde ettiğiniz altınları gelişiminiz için kullanarak, mobil oyun ile yeni dövüşlerde çok daha güçlü hale gelebiliyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here